Хмарні сервіси

Хмарні сервіси для корпоративної IT-інфраструктури дозволяють

[ult_animation_block animation=”fadeInUp” animation_duration=”1″ animation_delay=”0.3″ animation_iteration_count=”1″]
[icon_counter border_size=”1″ border_color=”__USE_THEME_MAIN_COLOR__” icon=”linearicons-scissors” icon_size=”38″ icon_color=”#ffffff” text_color=”#ffffff” desc_color=”#ffffff” bg_color=”__USE_THEME_MAIN_COLOR__” block_title_front=”СКОРОТИТИ ВИТРАТИ” block_desc_back=”Витрачайте менше на обладнання і його обслуговування,” cont_align=”on” title_font=”font_family:Dosis|font_call:Dosis|variant:600″ title_font_style=”font-weight:600;” desc_font=”font_family:Dosis|font_call:Dosis” desc_font_style=”font-weight:500;” title_font_size=”desktop:14px;” desc_font_size=”desktop:14px;” desc_font_line_height=”desktop:20px;”]
[ultimate_spacer height=”0″ height_on_mob_landscape=”40″ height_on_mob=”40″][icon_counter border_size=”1″ border_color=”__USE_THEME_MAIN_COLOR__” icon=”linearicons-rank3″ icon_size=”38″ icon_color=”#ffffff” text_color=”#ffffff” desc_color=”#ffffff” bg_color=”__USE_THEME_MAIN_COLOR__” block_title_front=”ОТРИМАТИ ГНУЧКУ СИСТЕМУ МАСШТАБУВАННЯ” block_desc_back=”За рахунок легкості масштабування та гнучкості системи змінюйте продуктивність (витрати) в залежності від навантажень і сезонності бізнесу,” cont_align=”on” title_font=”font_family:Dosis|font_call:Dosis|variant:600″ title_font_style=”font-weight:600;” desc_font=”font_family:Dosis|font_call:Dosis” desc_font_style=”font-weight:500;” title_font_size=”desktop:14px;” desc_font_size=”desktop:14px;” desc_font_line_height=”desktop:20px;”]
[ultimate_spacer height=”0″ height_on_mob_landscape=”40″ height_on_mob=”40″][icon_counter border_size=”1″ border_color=”__USE_THEME_MAIN_COLOR__” icon=”linearicons-fingers-victory” icon_size=”38″ icon_color=”#ffffff” text_color=”#ffffff” desc_color=”#ffffff” bg_color=”__USE_THEME_MAIN_COLOR__” block_title_front=”СТВОРИТИ ВІДМОВОСТІЙКУ СИСТЕМУ” block_desc_back=”Отримайте сучасну відмовостійку систему з максимальним показником доступності.” cont_align=”on” title_font=”font_family:Dosis|font_call:Dosis|variant:600″ title_font_style=”font-weight:600;” desc_font=”font_family:Dosis|font_call:Dosis” desc_font_style=”font-weight:500;” title_font_size=”desktop:14px;” desc_font_size=”desktop:14px;” desc_font_line_height=”desktop:20px;”]
[/ult_animation_block]
[ult_animation_block animation=”slideInUp” animation_duration=”1″ animation_delay=”0.3″ animation_iteration_count=”1″][verticaltabs style_vt=”icontext” style=”icontext”][verticaltab icon=”linearicons-cloud-upload” title=”Приватна хмара” tab_id=”1474056939962-2-7″]
Приватна хмара

Створюємо приватні хмари для високонавантажених проектів будь-якої складності. З приватною хмарою Ви отримуєте:

 • Повний контроль
 • Максимальну безпеку даних
 • Індивідуальну архітектуру
 • Високу відмовостійкість
 • Третю лінію підтримки
[ultimate_spacer height=”30″ height_on_mob_landscape=”50″ height_on_mob=”50″]
[/verticaltab][verticaltab icon=”linearicons-cloud-download” title=”Публічна хмара” tab_id=”1474047827453-0-8″]
Публічна хмара

Публічна хмара (Public cloud) – це віртуальне середовище для роботи з готовими сервісами. Компанія КУБ пропонує готові рішення на базі власного хмари в датацентрі в Німеччині.

 • 1С в хмарі
 • хмарна АТС
 • Хостинг пошти
 • Хостинг для резервного копіювання
 • VPS хостинг
 • WEB хостинг

Ми гарантуємо збереження Ваших даних, забезпечуємо захист, обслуговування та резервне копіювання даних.

[/verticaltab][verticaltab icon=”linearicons-cloud-gear” title=”Гібридна хмара” tab_id=”1474056937778-1-7″]
Гібридна хмара

Гібридною хмарою (Hybrid Cloud) називається така інфраструктура, при якій до хмарного провайдера переходить тільки частина інфраструктури. Гібридну хмару може бути застосовано, наприклад, для таких цілей:

 • створення максимальної відмовостійкості,
 • розподіл потужності при пікових навантаженнях,
 • формування середовища для тестування,
 • зниження ризиків за рахунок розподілу ресурсів.
[/verticaltab][/verticaltabs][ultimate_spacer height=”100″ height_on_mob_landscape=”50″ height_on_mob=”50″][/ult_animation_block]
[ult_animation_block animation=”fadeInUp” animation_duration=”1″ animation_delay=”0.3″ animation_iteration_count=”1″]

Компанія KUB пропонує якісні послуги хмарних сервісів і різні варіанти моделей їх розгортання:

У компанії KUB ви можете замовити різні види хмарних сервісів: віртуальний сервер, cloud-сховище, платформні сервіси, додатки в хмарі. Ми пропонуємо послуги хмарних обчислень на базі обладнання, розташованого в сучасних дата центрах Європи, а так само послуги міграції в публічні хмари, наприклад, Google, Amazon або Oracle.

[ultimate_spacer height=”” height_on_mob_landscape=”40″ height_on_mob=”40″]
[/ult_animation_block]
[ult_animation_block animation=”fadeInUp” animation_duration=”1″ animation_delay=”0″ animation_iteration_count=”1″]
Приватна хмара

Це популярний варіант для приватних компаній, організацій, підприємств. В цьому випадку хмара розташовується в cloud-середовищі постачальника послуг або в локальному центрі по обробці даних.

[/ult_animation_block][ult_animation_block animation=”fadeInUp” animation_duration=”1″ animation_delay=”0.3″ animation_iteration_count=”1″]
Загальнодоступна, публічна хмара

Тут хмарна інфраструктура може використовуватися всіма бажаючими. Вона може бути доступна широкій галузевій групі. Розташована хмара у володінні постачальника cloud-послуг.

[/ult_animation_block][ult_animation_block animation=”fadeInUp” animation_duration=”1″ animation_delay=”0.6″ animation_iteration_count=”1″]
Гібридна хмара

Дана модель поєднує як приватні, так і публічні хмари для спільного користування додатками та інформацією. Такий варіант дає компанії найбільшу гнучкість, а також великі можливості розгортання.

[/ult_animation_block]
[ultimate_spacer height=”100″ height_on_mob_landscape=”60″ height_on_mob=”60″]

Компанія КУБ пропонує послуги хмарних обчислень (cloud computing) на базі обладнання, розташованого в сучасних дата центрах Європи, а так само послуги міграції в громадські хмари Amazon, Oracle, Google. Якість послуг гарантується угодою про рівень сервісу (SLA).

[ultimate_spacer height=”100″ height_on_mob_landscape=”60″ height_on_mob=”60″]

Що таке хмарний сервіс

Для швидкого надання віддаленого доступу до сховищ даних, обчислювальних потужностей, а також різноманітним вже готовим сервісів, наприклад, сервери збору логів, бази даних та інше, широко використовується хмара. Хмарний сервіс — це просто і зручно, адже для роботи не потрібно купувати дороге обладнання, ПЗ, здійснювати настройку. Ви починаєте роботу, підключившись до віддаленого інтерфейсу.

Компанія KUB в Україні надає професійні послуги, що стосуються хмарних сервісів, доступно, ефективно і просто. У нас ви зможете знайти їх різні види і при необхідності оцінити переваги кожного і вибрати той варіант, який підходить для ваших завдань найбільше.

Хмарні сервіси для будь-якого проекту — надійність і зручність

Завдяки хмарним сервісам можна вирішити практично будь-яке завдання: від запуску додатків до побудови масштабної віртуальної IT-інфраструктури. Завдяки хмарним сервісам кожна компанія зможе вивільнити капітал, оптимізувати IT-середовища, модернізувати / масштабувати підходи своїх пропозицій, бізнесу, а також значно збільшити їх гнучкість і безпеку. Використання хмарних сервісів дозволяє замовникам розвивати свій бізнес і, незалежно від регулярно мінливих умов на ринку знаходити нові шляхи і цікаві варіанти для своїх клієнтів.

[ultimate_spacer height=”100″ height_on_mob_landscape=”60″ height_on_mob=”60″]

Замовити розрахунок!

Вартість хмари формується з ресурсів, необхідних для виконання поставленого завдання. Заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з Вами для складання технічного завдання і докладного розрахунку.
[ultimate_spacer height=”100″ height_on_mob_landscape=”60″ height_on_mob=”60″]

Переваги хмарних сервісів від KUB

У компанії KUB є хмарні рішення для будь-якого бізнесу: бухгалтерії, офісу, CRM, сайту і іншого. Хмарний сервіс для сайтів користується чималим попитом, оскільки забезпечує безперебійну їх роботу і високу ступінь захисту даних. Це дозволяє вам сфокусуватися на розвитку свого бізнесу, а не на вирішенні технічних питань. До інших переваг хмарних сервісів від KUB відноситься:

 • можливість самостійного обслуговування на вимогу;
 • можливість об’єднання ресурсів в пул;
 • широка доступність за допомогою інтернету, цілодобовий доступ до даних;
 • високий ступінь надійності, захист інформації;
 • виключення проблем з регуляторами;
 • зниження затрат;
 • інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс;
 • можливість швидкого масштабування;
 • легка інтеграція з різними системами;
 • сучасне, потужне обладнання.

Щоб замовити послугу хмарного сервісу у нас, просто оформляйте заявку на сайті або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Якщо вам потрібна допомога або консультація, то ви завжди можете звернутися за професійною консультацією до наших фахівців. Вони допоможуть розібратися з усіма нюансами Cloud-сервісів і дадуть відповідь на всі ваші запитання, максимально розгорнуто і зрозуміло.